משלוחים ואספקה

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים:

במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט מחניתה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט מחניתה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם עינבל ויסמן (0544877309).

במידה ונבחרת אפשרות משלוח על-ידי דואר ישראל, המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.

אספקת המוצרים תיעשה באמצעות דואר ישראל ותהיה בהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר, שביתה וכד'), ההנהלה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. ההנהלה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.

ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט (למעט הזמנות מיוחדות כמפורט למטה), כל עוד לא נשלחו המוצרים. ההודעה toferethalomot@gmail.com על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית או לכתובת המייל

מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר לחברה, מלבד ניירות אריזה ופוסטרים (לא תתאפשר החזרה/החלפה), תוך 14 יום ע"י משלוח אל ההנהלה (המשלוח ישולם ויבוצע ע"י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר.לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

איסוף עצמי

:ללא עלות, מחניתה, בשעות הפעילות. 

ו/או מחנויות נוספות

אנו נעדכן טלפונית ברגע שההזמנה מוכנה לאיסוף.

לא קיימת אפשרות לאסוף את ההזמנה בטרם התקבל עדכון שהחבילה ארוזה ומוכנה לאיסוף.

לשאלות ובירורים: 054-4877309 עינבל