משלוחים ואספקה

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים

במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט מחניתה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט מחניתה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם עינבל ויסמן (0544877309).

במידה ונבחרת אפשרות משלוח רשום על-ידי דואר ישראל, המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.

אספקת המוצרים תיעשה באמצעות דואר ישראל ותהיה בהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר, שביתה וכד’), ההנהלה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. ההנהלה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

הקונה ישים לב למסרונים שייגיעו מדואר ישראל לתיאום איסוף המשלוח. והיה והקונה לא אסף את החבילה והיא הושבה לשולח, ישלם הקונה דמי משלוח מלאים פעם נוספת לשילוח חוזר של החבילה.

שירות מהיר אקפרס

שירות משלוחים מסניף הדואר עד לבית הנמען / עסקי מהיום לחר

התנאי לקבלת השירות , הזמנת המוצר עד 12 בצהריים. לשירות זה יינתנו עד 2 ניסיונות מסירה.

ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.

ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט (למעט הזמנות מיוחדות כמפורט למטה), כל עוד לא נשלחו המוצרים. ההודעה toferethalomot@gmail.com על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית או לכתובת המייל

מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר לחברה, מלבד ספרים, ניירות אריזה, גלויות ומחברות (לא תתאפשר החזרה/החלפה), תוך 14 יום ע”י משלוח אל ההנהלה (המשלוח ישולם ויבוצע ע”י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר.לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

זמן טיפול בהזמנה ועד משלוח- 14 ימי עסקים


מחירי משלוחים ואפשרויות משלוח

  • דואר רשום בתוך ישראל: 21₪
  • Local pickup איסוף עצמי מחניתה או חיפה
  • מהיר אקפרס 3 ימים: 65₪
  • Eco post – חו”ל מעקב עד מסירה: 48₪
  • דואר אויר לחו”ל ללא מעקב: 25₪

איסוף עצמי

9-17:ללא עלות, מחניתה, בשעות הפעילות. 

איסוף עצמי מקארו אמנויות בחיפה, בתיאום מראש בלבד

אנו נעדכן טלפונית או באימייל ברגע שההזמנה מוכנה לאיסוף.

לא קיימת אפשרות לאסוף את ההזמנה בטרם התקבל עדכון שהחבילה ארוזה ומוכנה לאיסוף.

לשאלות ובירורים: 054-4877309 עינבל